Новий аромат Mangolicious Hibistorm від  Sphinx Fragrances

Бренд Sphinx представив новий екзотичний унісекс парфум "Mangolicious Hibistorm", який огортає відчуттями солодких манго та ніжного запаху квітів гібіскуса.

Mangolicious Hibistorm пахне, ніби ви лежите у гамаку, спостерігаючи захід сонця над океаном.  Ви п'єте коктейль з манго, зібраного з дерева поруч. Вас колише легкий морський бриз. З бризом до вас долинає аромат пишних квітів гібіскуса. Аромат Mangolicious Hibistorm шепоче про всі можливості майбутньої ночі. Ночі в раю, яку ви ніколи не забудете.

- Sphinx

Mangolicious Hibistorm - розкривається тропічним свіжим поєднанням соковитих ягід, екзотичного гібіскусу та сонячного манго. З розвитком аромату фруктові ноти зливаються з теплим квітково-солодким серцем з мускусу, ніжної троянди та кремової ванілі.  Композицію підтримує чуттєва основа, в якій амбра, шкіра та уд надають аромату глибини.

Ніч в раю, яку ви ніколи не забудете. Mangolicious Hibistorm - це сексуальний тропічно фруктово-квітковий аромат ваших найзухваліших фантазій. Cпокуса кличе.

Mangolicious Hibistorm випускається у флаконах 100мл та 10мл Travel Spray

Молодий парфумерний бренд Sphinx базується у жвавому мегаполісі Лос-Анджелес. 

Від дизайну пляшечки до елегантного розпилювача та виготовленої вручну дерев’яної та металевої кришки - у Sphinx кожна пляшечка вважається унікальним витвором мистецтва.

Творці бренду переконані, що парфуми - це набагато більше, ніж просто продукти; вони мають створювати персональний досвід, який допомагає відчути себе більш розслабленим та впевненим.

БІЛЬШЕ ЦІКАВИХ ІСТОРІЙ