Бренд  Miller et Bertaux,  сучасна стриманість

Miller et Bertaux - два імені художників з Парижу. Аромати про подорожі, досить складні та не "гучні"

FillMalagasy - аромат святого духу на Балі. Відчуття, що сидиш в пустому балійському храмі з відкритими вікнами, після того, як станцювали драматичний танець Кечак та провели всі ритуали. Пахне свіжістю бергамоту, але акцент на «подумати», «заземлитись».  Димний ладан зі своїми смолистими відтінками, ноти очищеного дерева, без бруду, прянощі після балійських ритуалів, точно рожевий перець. 

Indian Study/ Santal + + Лінійний аромат, без яскравих барв. Сантал в прямому сенсі цього слова, теплий, огортаючий, з вершковими відтінками, що не викликають нудоту.  Відчуття ніжних обійм, абсолютного щастя без арбузерів та скандалів. Він не скатується через 10 хвилин у неприємні барви, немає огірочків, потняку, старих шаф.  Якщо описати коротко, то це сидіти під деревом в Індії на санталових гілках та пити чай масала.

Tulsivivah ! Бергамотне очарування із каламансі (це такі манюні цитруси, схожі на лайм, тільки ще менші та в середині блідого жовто гарячого кольору) зелене листя лаврового листочка, лимончик.  З часом зрозуміла, що лаврове листя це глюк. Насправді пахне свіжим листям базиліку із зеленими цитрусами.  Красивий та ніжний зелений парфум. Погуглила, аромат присвячений Тулсі, святому базиліку. Тепер ви знаєте, що в Індії є таке свято.

Pimiento +++ Дорогий крем для тіла, розлитий на дереві та свіжа герань.  Нюхаєш та хочеться думати про що аромат.  Боялась, що через 15 хвилин вилізе солодкість iso-e-super та все зіпсує, але ні.  Я б сказала, це мова сучасної стриманості мовою ароматів.

Бренд підійде для першої половини дня та чутливих носів, раджу всім, хто не пізнав «радісті» амбродерева. Не відволікають.  Стійкість 6 із 10.  Indian Study/ Santal + + стійкість 8.