Новий парфум 21.1 Orchidivy від Pierre Guillaum

Французький нішевий бренд Pierre Guillaum представив новий парфум: «21.1 Orchidivy» - з фруктово-зеленими та ванільними нотами.

"Аромат лісового божества, чаклунки, мутанта, що живе в симбіозі з природою та рослинами.  Її слід надприродний: зелена ваніль в поєднанні з плющем, листям помідора та гарденією."

- Pierre Guillaum

Відкривається освіжаючою зеленою свіжістю плюща, листя помідора та гарденії, переходячи в тепле оксамитове серце з сіном, малиною та абсолютом бобів тонка.  Інтенсивно солодкий, кремовий акорд ванільного абсолюту формує фінальну ноту і надає аромату чуттєву глибину.

21.1 Orchidivy - Універсальний аромат.

Назва пафруму «Orchidivy»  складається зі слів  «Orchid Vanilla - орхідейна ваніль» та  «Ivy - плющ», що відображає зелений ванільний склад аромату.

Новий аромат "21.1Orchidivy" продовжує серію "Theme 21: The Vanillas", до якої у 2008 році увійшов парфум "21 Felanilla".

Новий парфум 21.1 Orchidivy від Pierre Guillaume випускається у флаконах 50 та 100 мл

Pierre Guillaume

Парфумерна творчість П'єра Гійома відома своїми тематичними лінійками, кожна з яких має порядковий номер у назві. Ці номери вказують на певну ароматичну концепцію, навколо якої створюється композиція парфумів у даній серії.

БІЛЬШЕ ЦІКАВИХ ІСТОРІЙ