Бренд Hiram Green представив новий аромат Philtre - квітково-пряна композиція, навіяна легендами про любовні зілля середньовіччя. Цей унісекс парфум перенесе в ароматну подорож, сповнену романтики.

Новинка 2024 "Philtre" від Hiram Green Магія кохання

Колись люди створювали магічні зілля, щоб викликати кохання. Їх називали Philtres.  За легендами, хто вип'є таке зілля, неодмінно закохається у того, хто його приготував.  Такі історії описані в легендах про Трістана та Ізольду, а також у п'єсі Шекспіра "Сон літньої ночі".

- Hiram Green

Ноти стебел рослин додають свіжості. А ваніль доповнює композицію солодкими і кремовими тонами.

Аромат "Philtre" поєднує пряні ноти гвоздики та деревних смол з інтенсивним ароматом гвоздики, жасміну і троянди.

Парфумер під час створення "Philtre" черпав натхнення у книзі "Трістан та Ізольда"- історії кохання, пристрасті та трагедії. Сюжет розповідає про заборонене кохання між лицарем Трістаном та ірландською принцесою Ізольдою. Трістану доручили привезти Ізольду до Корнуолла, щоб вона вийшла заміж за короля Марка. Але під час подорожі трапляється несподіване: Трістан та Ізольда ненароком випивають любовне зілля. Це зілля, яке спочатку призначалося Ізольді та королю Марку, викликає незворотне кохання між Трістаном та Ізольдою.

"Місячним вечором алхімік готував зілля, зілля для кохання і взаємності. Навколо нього стояло дванадцять дерев'яних шухляд з невідомим вмістом.  Йому це було неважливо - він знав рецепт напам'ять. Він обережно налив у келих трохи прянощів, краплину в'язкої чорнильної настоянки. І на завершення одну червону гвоздику.  Коли зілля закипіло, воно почало світитися і зігріло всю кімнату."

- Hiram Green

Ось як описує процес створення парфуму - парфумер

Парфум Philtre від HIRAM GREEN випускається у флаконах ємністю 50 мл

Hiram Green

Парфумер Хірам Грін з Канади заснував в Нідерландах компанію нішевих парфумів.  Для нього створення парфуму - це подорож. Натхнення приходить з несподіваних джерел: пісні, картини, мандрівки. У довгому процесі абстрактні ідеї, почуття і спогади перетворюються на ароматичну історію.

БІЛЬШЕ ЦІКАВИХ ІСТОРІЙ